Všeobecné obchodní podmínky

PROVOZOVATEL:

JARET, s.r.o., 46822 Železný Brod - Bzí ev. č. 6, IČ: 27315908, DIČ: CZ 27315908
Evidující úřad 350404 - Městský úřad Železný Brod.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY:

Přijmutí Vaší objednávky bude automaticky potvrzeno na emailovou adresu uvedenou v objednávce (pokud toto potvrzení neobdržíte, tak nás kontaktujte).  O další změně stavu budete dále informováni emailem, nebo telefonicky.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Veškerá osobní data, uvedená do objednávky slouží pouze pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi nebude jinak nakládáno a nebudou poskytnuta třetí osobě.

CENA:

Všechny uvedené ceny jsou bezDPH (není-li uvedeno jinak). Cena, která je uvedena je cena konečná, tzn. tuto cenu (+ přepravné) zaplatíte při převzetí zboží na Vaší adrese, kterou uvedete v objednávce. Přepravné není v cene objednávky. Přepravné se vždy řeší telefonicky na základě objemu objednávky.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Výrobek lze vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů.

NEPŘIJMUTÍ ZBOŽÍ:

Pokud dojde k nepřevzetí výrobku bez právního důvodu, máme právo vymáhat po objednavateli sjednané plnění, popřípadě náhradu škody způsobené nepřevzetím výrobku.


 

Spuštění webu
31.03.2011

Dne 31.3.2010 jsme pro Vás spustili nový e-shop s geosyntetiky! Doufáme, že Vám naše nabídka produktů ulehčí práci a ušetří finance.

...více
Nopové folie

JUNOP 8-06

JUNOP 8-06
Cena: 52,00 Kč
Koupit